معرفی دانشیار

چرا آموزش آنلاین

این روزها با وجود سرعت چشمگیر رشد تکنولوژی و فراگیر شدن اینترنت، تمام ارکان زندگی بشر تحت تاثیر قرار گرفته است. در کنار این موارد، شیوع ویروس کرونا، سبک زندگی و به تبع آن سبک آموزشی مدارس و دانشگاه‌ها را نیز تغییر داد.

مراکز آموزشی به منظور حفظ سلامتی افراد و بهره‌گیری هر چه بهتر از دنیای اینترنت، قدم در مسیری جدید به نام آموزش آنلاین گذاشتند، آموزشی در بستر اینترنت.

این تغییرات نیازمند بستری امن است که در آن مدرسان و دانش‌پذیران بتوانند با حداقل مشکل، با هم در ارتباط قرار گرفته و جلسات آموزشی با کیفیتی را تجربه کنند. به این منظور به پلتفرمی نیاز است که علاوه بر شبیه‌سازی فضای آموزشی با یک رابط کاربری ساده، توانایی پشتیبانی حضور همزمان تعداد زیادی از کاربران را داشته باشد. پلتفرم آموزشی دانشیار این نیاز را به خوبی برطرف کرده است.

در پروسه آموزش آنلاین با دو نوع کاربر مواجه هستیم:

دسته اول دانش‌پذیران هستند که از دید آن‌ها، یک بستر یادگیری مناسب، مکانی است که در آن بتوانند در کنار برقراری ارتباط راحت و سازنده با سایر کاربران در کلاس، به راحتی با پلتفرم کار کنند. به این منظور دانشیار در کنار فراهم آوردن فضای ارتباطی مناسب بین کاربران، با رابط کاربری ساده و پشتیبانی دائمی خود، بستری مناسب برای این گروه فراهم می‌کند. 

دسته دوم کاربران، مدرسین هستند که هدف آن‌ها انتقال دانش است. از دید این گروه، یک پلتفرم آموزش آنلاین خوب بستری است که در آن بتوان به بهترین و در عین حال راحت‌ترین شکل ممکن به آموزش پرداخت.

danshiar.2

دانشیار، اولین سیستم جامع آموزش آنلاین ایرانی است که همه آن‌چه که دانشگاه‌ها، سازمان‌ها، مدارس، آموزشگاه‌ها و حتی مدرسین خصوصی، برای یک ارتباط یا آموزش مجازی با کیفیت نیاز دارند را ارائه می‌دهد.

پیشینه دانشیار

این پلتفرم قدرتمند از سال 1396 پس از طی مراحل تست و ارزیابی، کار خود را آغاز کرد. در سال 1398، آموزش‌های آنلاین 17 واحد دانشگاهی را به بهترین شکل ممکن پشتیبانی کرده و در سال 1399، این عدد را به 32 واحد دانشگاهی رسانده است. هم اکنون هم علاوه بر دانشگاه‌ها، به عنوان سرویس اصلی جلسات استانی و کشوری، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در نهایت، تیم توسعه با فراهم کردن امکانات و خدمات متنوع و با تمرکز بر ساخت محصولی که مسیر آموزش و یادگیری را برای افراد هموار کند، جامع‌ترین سیستم آموزش آنلاین ایرانی یعنی دانشیار را تولید و به مرحله بهره‌برداری رساندند.

+ 0
رضایت مشتریان
+ 0
سال تجربه کاری
+ 0
کاربران
+ 0
همراهان دانشیار